Menu
Sepetiniz
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Kronos mf 725 alan tarama cihazı

Kronos mf 725 alan tarama cihazı
Yeni
Kronos mf 725 alan tarama cihazı
KRONOS MF 725 NEW ALAN TARAMA CİHAZI ALTIN,GÜMÜŞ,BOŞLUK AYRIMLI PROFESYONEL ALAN TARAMA CİHAZI Bu sistem ile geniş bir alanı kısa bir sürede tarayabilir dağınık haldeki gömüleri tek tek tespit edebilirsiniz. Cihaz her türlü arazi yapısında kullanılabilen özel yapım bir alan tarama sistemidir. Bu sistem ile değerli metallerin yanı sıra, mağara, mahsen, tünel, mezar gibi içlerinde kütlesel boşluk olan yerleride bulabilirsiniz. Kronos mf-725 New ayrımlı alan tarama dedektörü metalin toprak altında kalma süresi ve çapına bağlı olarak 2 km mesafe ve 10 m derinlikte etkilidir. Teknik Özellikler: Güçlendirilmiş anten sistemi ile tam nokta tespiti magsimum menzil ve derinlik tespiti alabilirinisiz. Ayarlanabilir metal ayrım seçenekleri. Antenlerinden derinlik tespiti alabileceğiniz tek cihazdır Mineralli topraktan,yüksek gerilim hattından etkilenmez Altın, gümüş, boşuk gömülerinin yer tespiti. Mağara, mahsen, tünel, mezar gibi boşlukların yer tespiti. Bulduğunuz boşlukta metal var mı yok mu tespit özelliği. Mesafe: 2 km , derinlik 10 m Pil gereksinimi: 3v isteğe bağlı şarzlı pil kullanabilme
Yorum Yap

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. 

2.000,00TL
Satın almak için gerekli puan: 400
  • Stock: Stokta var
  • Reward Points: 100
  • Model: kronos mf
  • Weight: 12.50kg
  • Dimensions: 1.00cm x 2.00cm x 3.00cm

Mevcut Seçenekler:

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.