Menu
Sepetiniz
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Kronos

Brand: Kronos Model: kronos mf alan tarama
TEKNİK ÖZELLİKLERİ; Uzun Menzilli Alan Tarayıcıyı Sikke ve define avcıları başarılı bir şekilde kullanabilirler.Bu cihazla profesyonel define avcıları için mükemmel bir seçimdir.Altın,gümüş,bronz,boşluk,su,bakır aramalarında kullanılan bu tarayıcı ayrımlıdır. Üzerindeki anahtar vasıtasıyla altın,..
1.500,00TL
Brand: Kronos Model: kronos mf
TEKNİK DETAYLAR;Güçlendirilmiş anten sistemi ile tam nokta tespiti magsimum menzil ve derinli. Ayarlanabilir metal ayrım seçenekleri. Altın, gümüş, gömülerinin yer tespiti. Bulduğunuz boşlukta metal var mı yok mu tespit özelliği. Mesafe:500 metre, derinlik 4m Pil gereksinimi: 9v iste..
1.750,00TL
Brand: Kronos Model: kronos mf
KRONOS MF 725 NEW ALAN TARAMA CİHAZI ALTIN,GÜMÜŞ,BOŞLUK AYRIMLI PROFESYONEL ALAN TARAMA CİHAZI Bu sistem ile geniş bir alanı kısa bir sürede tarayabilir dağınık haldeki gömüleri tek tek tespit edebilirsiniz. Cihaz her türlü arazi yapısında kullanılabilen özel yapım bir alan tarama sistemidir. Bu ..
2.000,00TL
Brand: Kronos Model: kronos mf alan tarama
Kronos mf 925 Alan Tarama Cihazı Alan Tarama Videomuzda,Alan Tarama Cihazı Hakkında,Alan Tarama Cihazı Nasıl Çalışır,Alan Tarama Nedir,Altını,Gümüş,Boşluğu,Su'yu Nasıl Ayrım Yaptığını Görsel Olarak Siz Müşterilerimize Sunmaktan Gurur Duymaktayız. AÇ ve ARA HER ŞEY BU KADAR KOLAY! KRONOS MF 925 NEW..
2.000,00TL
Brand: Kronos Model: kronos mf
Alan tarama cihazında bilmeniz gereken detaylar; Alan Tarama cihazları veya alan tarama sistemleri kimyasal elementler ve frekanslar yardımıyla toprak altında bulunan altın gibi değerli madenleri bulmada gereken cihazlardır.Farklı kullanım şekilleri vardır,anten sistemi vardır antenler size yönü ve..
2.000,00TL
Brand: Kronos Model: kronos mf
DERİNLİK TESPİTİ YAPABİLECEĞİNİZ,MİNERALLİ TOPRAKLARDAN HİÇ ETKİLENMEYEN KOLAY KULLANIMLI İKİNCİ BİR DEFİNE DEDEKTÖR İHTİYAÇ DUYMAYACAKSINIZ. KRONOS MF PRO ALAN TARAMA CİHAZI Altın,Gümüş,BOŞLUK,SU ayrımlı alan tarama cihazı Dijital ekranlı alan tarama cihazı Derinlik tespiti alabileceği..
1.500,00TL
Brand: Kronos Model: Kronos 2023 pro plus alan tarama cihazı
DEFİNEYİ BULAN MİNERALLİ TOPRAKTAN ETKİLENMEYEN ALAN TARAMA CİHAZI​ HEDEF DEDEKTÖR'DEN BİR İLK KRONOS 2023 PLUS FULL ELEKTRONİK MİNERAL KARİBİLASYONLU ALAN TARAMA CİHAZI ARTIK TOPRAK ALTI GÖMÜLERİ KAÇIRMA GİBİ BİR LÜKSÜNÜZ KALMAYACAK DERİNLİK TESPİTİ ALABİLECEĞİNİZ PROFESYONEL ALAN TARA..
4.250,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.